هیلتی در واقع نام یک برند مطرح در طراحی و توسعه ابزارهای الکترومکانیکی است. عمده فعالیت این برند در خلق نیازهای صنایع ساخت و ساز ساختتمانی می باشد.در برند هیلتی می توانید شاهد انواع ابزارها باشید، اما آنچه این برند را به طور خاص و عام در سراسر جهان باعث شهرت و معروفیت نموده است، اصولا دستگاه های تخریب بتن و دستگاه های برش بتن این شرکت می باشد. در دستگاه هیلتی ساز و کارهایی وجود دارد که می تواند همراه با استفاده از چند چرخ دنده، نیروی گردشی موتور الکتریکی را تبدیل به یک نیروی ضربه ای با فرکانس بسیار بالا نماید، این سازو کار و هدف تخریب دستگاه هیلتی آنچنان با هدف طراحی شده تا تولید انواع هیلتی یا برای مقاصدی مانند اجاره هیلتی یا کرایه هیلتی را محقق سازد.

 

برای اجاره تجهیزات و دریافت مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۶۹۸۹۶۰۳

 

اجاره هیلتی / اجاره هیلتی تهران

گاهاً خیلی ها این مسائل را با یکدیگر اشتباه می گیرند از آن رو می توان به این صورت بیان داشت که اصولا هیلتی تنها یک نام شرکت تولید کننده دستگاه های تخریب و برش بتن بوده و با توجه به نوع دستگاه و معیار عملیاتی که آن دستگاه انجام می دهد می تواند دستگاه چکش تخریب، چکش برقی ، کرگیری بین یا مغزه گیری بتن ، یا سیم برش و … نام گذاری شود. چکش تخریب در واقع یک دستگاه موتوری است که با نیروی برق کار می کند و می تواند ضربه های قدرتمندی بری تخریب سازه های بتنی چه در کف، دیوار و یا قسمت های مختلف ساختمان ایجاد نماید.ضربه ها در دستگاه هیلتی از طریق نوک قلم وارد می گردد که بسته به نوع دستگاه از قلم گیرهای مختلفی بهره برداری می کندو امکان دارد که نوک آن تیز یا تخت باشد.

هیلتی ها دارای انواع مختلفی می باشند که با توجه به نوع و وزن و از همه مهمتر محل اجرا می بایست دستگاه مناسب با پروژه انتخاب گردد، دستگاه های تخریب بتن ضرورت بسیاری در پروژه های عمرانی دارند و اینکه شما چه دستگاهی را برای چه نوع عملیات اجرایی انتخاب می کنید تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت کار شما دارد، باید بدانید که اصولا این دستگاه ها برای کار در شرابط استاندارد ساخته شده اند و اگر محل اجرای شما دارای هوای بسیار گرمی است یا اینکه در محلی کار می کنید که دارای آب می باشد، بایستی دقت و اهتمام لازم را در به کار بردن این گونه از ابزارها به خرج دهید در غیر این صورت ابزار شما در مدت زما ن کوتاهی دچار صدمه بسیار زیادی می گردد.

 

برای اجاره تجهیزات و دریافت مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۶۹۸۹۶۰۳

 

انواع دستگاه های هیلتی

دستگاه های هیلتی دارای انواع مختلفی می باشند که با آنها عملیات تخریب بتن صورت می پذیرد، اما عمده دسته بندی آنها به شرح ذیل می باشد و غالباً اکثر تولید کنندگان نیز در این رنج دسته بندی نسبت به تولید انواع دستگاه هیلتی برای اجاره هیلتی یا کرایه هیلتی اقدام می نمایند. باید بدانید که برای انتخاب مناسب ترین دستگاه نبایستی به دنبال سبک ترین آن ها از لحاظ وزنی بود، چون اگر دستگاه شما دارای قدرت کافی برای اجرای عملیات تخریب بتن نباشد نه تنها کمکی به پیشرفت کار نمی کند بلکه باعث صرفه هزینه و وقت برای کارفرما شده و سبب بروز مشکلات جدی در خود دستگاه مورد استفاده می گردد ، لذا پیشنهاد می گردد مشتریان محترم قبل از خرید هر گونه دستگاه ، نسبت به استفاده از مشاوره کارشناسان شرکت برش بتن البرز اقدام نمایند.

  • دستگاه تخریب سبک ۷ کیلویی
  • دستگاه تخریب متوسط ۱۰ کیلویی
  • دستگاه تخریب نیمه سنگین۱۵ کیلویی
  • دستگاه تخریب سنگین ۳۲ کیلویی

 

برای اجاره تجهیزات و دریافت مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۶۹۸۹۶۰۳

مشاوره: 09126989603