برای اجاره هیلتی از شما بازدید کنندگان محترم تقاضا می شود این نوشته را تا انتها مطالعه کنند و با تاریخچه شرکت هیلتی ، نحوه پیدایش آن ، انواع دستگاه ها و … بیشتر آشنا می گردید. هیلتی یک برند جهانی پیشرو در عرصه تولید چکش تخریب است که میزان موفقیت و شهرت آن تا حدی بالاست که بسیاری از فروشندگان و مصرف کنندگان ، چکش تخریب DEMOLOTION HAMMER را با نام هیلتی می شناسند. اما باید بدانید که این نوع نامگذاری از نظر اصولی، منطقی نیست. چون این شرکت نیز یکی از تولید کنندگان این ابزار می باشد و علت اینکه این نام در میان مردم فراگیر شده است به به سبب دلایل ذیل می باشد.

  • کیفیت بالای این برند
  • تبلیغات گسترده و موفق این شرکت
  • جزء اولین تولید کنندگان این ابزار می باشد

برای اجاره تجهیزات و دریافت مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۶۹۸۹۶۰۳

 

 

محصولات هیلتی در کشور ما ایران از سالهای پیش شناخته شده است و در بازار جایگاه خود را مستحکم نموده است. ( البته در سالیان گذشته سایر شرکت های تولید کننده این ابزار مانند رونیکس، دی سی ای و …. با افزایش کیفیت ، تنوع محصولات و قیمت بسیار کمتر توانسته اند بخشی از بازار را از آن خود نمایند) درمیان مردم استفاده از واژه اجاره هیلتی برای تمام پیکور یا چکش های برقی نیز مرسوم است. و بیشتر از پیکور برقی را به عنوان هیلتی می شناسند. اصلی ترین پرسشی که قصد بررسی آن را داریم این است که ابن برند ساخت کدام کشور است اما این تمام ماجرا نبوده و در این مقاله به نکات و مسائل جالب دیگر نیز پرداخته می شود که تاکنون با آن آشنا نبوده اید.

برای اجاره تجهیزات و دریافت مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۶۹۸۹۶۰۳

 

چکش برقی در وزن‌های زیر موجود است

چکش تخریب ۷ کیلویی: مخصوص تخریب گچ ، جای کلید و پریز روی دیوار، تخریب ابزار گچی روی سقف، جای لوله روی دیوار، تعبیه محل بازشو هواکش بر روی دیوار، و کلا خرده کاری داخل ساختمان از این دستگاه استفاده می شود. بایستی بدانید این دستگاه به علت وزن کم قادر به ایجاد ضربه های زیاد و قدرتمندی برای تخریب بتن در ابعاد گسترده نمی باشدو اپراتور می بایست برای تخریب های محدود و سطحی یا تخریب گچ و … از این دستگاه استفاده کند. به خاطر داشتته باشید که همیشه تعویض گریس در این دستگاه در اولولیت قرار داشته و اگر به موقع سرویس آن انجام نگردد موجب کاهش قدرت ضربه آن می گردد.

چکش تخریب ۱۵ کیلویی: برای تخریب انواع بتن سبک و سنگین بر روی سطح مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه یک ابزار نیمه سنگین می باشد و برای تخریب بتن غیر مسلح تا ارتفاع حداکثر پانزده سانتی متر مورد استفاده قرار می گیرد. بایستی بدانید با توجه به وزن این دستگاه گزینه مناسبی برای تخریب انواع بتن دیواره چاله آسانسور، موزاییک و بتن کف حیاط می باشد، اگر خواستید از این دستگاه بر روی دیوار استفاده کنید بایستی از قلم با نوک تخت استفاده شود و اگر برروی سطوح عمودی مورد استفاده قرار گیرد می بایستی از قلم با نوک تیز استفاده شود که حداکثر قدرت تخریبی را فراهم می کند.

چکش تخریب ۳۲ کیلویی: برای تخریب انواع بتن در ابعاد و ارتفاع مختلف، تخریب فونداسیون مسلح و غیر مسلح بیش از ۲۰ سانتی متر، تخریب کف چاله آسانسور، تخریب شناژ فونداسیون و … استفاده می شود، بایستی بدانید که هزینه های این دستگاه به علت اینکه تمامی قطعات می بایست اورجینال باشد بسیار زیاد می باشد پس در نگهداری از آن می بایست کمال دقت و مراقبت را انجام داد. این دستگاه گریسی می باشد و همیشه می بایست از گریس با پایه روغنی در آن استفاده نمود.در هنگام استفاده از این دستگاه ایمنی حرف اول را می زند و اپراتور می بایست کاملا مسلط بوده و به اصطلاح جای پای کارگر سفت باشد و آن گاه اقدام به عملیات تخریب نماید.

چکش تخریب ۱۰ کیلویی: برای تخریب دیوار و کف داخل واحد، تراشه برداری از سطح بتن ، تخریب نمای سنگ ساختمان، تخریب کف واحد، تخریب دیوار و کف سرویس بهداشتی و … استفاده می گردد، با توجه به اینکه این دستگاه در کف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرد دارای خرابی بیشتری نسبت به سایر دستگاه های این رده می باشد. پس در نگهداری آن می بایست دقت زیادی انجام داد. چکش برقی ۱۰ کیلویی دارای دیمر نیز می باشد و توان ضربه دستگاه را می توان با آن کم یا زیاد کرد، معمولا برای تخریب کف می بایست از درجه کمر و قدرت ضربه بیشتر و برای تخریب دیوار می بایست از درجه بیشتر و قدرت ضربه کمتر استفاده نمود.

 

برای اجاره تجهیزات و دریافت مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۶۹۸۹۶۰۳

مشاوره: 09126989603